درب abs

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز درب MDF مهمترین خواص چوب چیست؟

خاصیت رنگ در چوب برای ساختن درب

خاصیت رنگ در چوب برای ساختن درب MDF

چوب رنگ‌های مختلفی دارد، اما گاهی طیفی از قهوه‌ای در آن دیده می شود.  چوب‌هایی که رنگ تیره دارند، در کنار رنگ‌های گرم  مانند زرشکی ترکیبی زیبا و حرفه ای خواهد ساخت.که  مناسب دکوراسیون دفترهاي اداری یا درب چوبی استفاده میشود.

شکنندگی کم درب چوبی دربرابر فرسایش

باید به این نکته دقت کنید که ضریب سختی چوب پایین است  اما به علت خاصیت ارتجاعی ای که دارد، فرسایشش  بسیار کم است. .  شما می توانید به راحتی اثر ضربه بر روی دسته صندلی فلزی و چوبی و همچنین کفپوش سنگی و چوبی را مقایسه کنید و به همین علت  درب های ساختمان و درب ورودی  را از چوب می سازند.

درب چوبی مناسب برای سرما و گرما

نوسانات دمایی  چوباز سایر متریال‌ها  به مراتب کمتر است. کف‌ها و مبلمان‌ چوبی  در مقایسه با کف سرامیکی به ندرت در سرمای زمستان آن‌قدر سرد می‌شوند که نتوان لمس‌شان کرد.

متریالی انعطاف‌پذیر

چوب را به اشکال گوناگون در می آید. تخته، الوار، تخته چندلایی و روکش، اینها حالت‌های معمول چوب هستند .مبلمان، دکور، کابینت، مجسمه از چوب ساخته می شوند . همچنین انواع کمد و کابینت از چوب  ساخته می‌شوند که در برابر آب و حشرات مقاومت زیادی دارند..درب mdf ، درب pvc  و درب abs  جزو این دسته ها هستند..این نوع از چوب را  میتوان به اشکال گوناگون و برای هر نوع فضایی مورد استفاده قرار داد.

بازی با نور

سطح چوب را می‌توان به روش سند بلاست برجسته کرد و با رنگ و نورپردازی، پرسپکتیوی بدیع در آن به وجود آورد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :